Temat stosunku płciowego u nastolatków

Teraz musimy porozmawiać wprost na temat stosunku płciowego. Nazwą tą określa się akt między kobietą i mężczyzną. Zdejmują oni swoje ubrania (zwykle robi się to w łóżku), a organ płciowy mężczyzny (jego penis) staje się bardzo prosty i twardy. Mężczyzna wkłada swój penis do pochwy kobiety, leżąc między jej nogami. Zaczynają się poruszać – mężczyzna wciąż wkłada i wyjmuje swój członek z pochwy kobiety, aż do momentu, kiedy oboje doznają czegoś w rodzaju uczucia mrowienia, które trwa jedną łub dwie minuty. Jest to przeżycie dające wielkie zadowolenie i mężowie i żony robią to regularnie. Prawdopodobnie wiedziałeś już na czym polega stosunek płciowy, tak jak go tutaj opisałem. Ale czy wiedziałeś, że mężczyzna i kobieta nie odbywają stosunku płciowego tylko po to, aby mieć dzieci? Robią to, aby wyrazić sobie wzajemną miłość, a także dlatego, że to lubią. W ten sposób przynoszą sobie nawzajem zadowolenie. Mogą odbywać stosunek płciowy dwa lub trzy razy w tygodniu lub może tylko raz na miesiąc każde małżeństwo jest inne. Ale jest to przyjemna strona małżeństwa i coś, co sprawia, że mąż i żona stają się dla siebie nawzajem kimś zupełnie wyjątkowym. Jest to akt, który rezerwują tylko i wyłącznie dla siebie.

Popęd płciowy jest czymś, co stworzył także Bóg. Chciałbym to bardzo mocno podkreślić, że seksnie jest brudną ani złą rzeczą. Nic, co stworzył Bóg nie może być nieczyste. Pragnienie seksu wymyślił Bóg, nie my. To on umieścił w nas tę część naszej natury, to On stworzył te substancje chemiczne (hormony), które sprawiają, że czujemy pociąg do płci przeciwnej- Zrobił to po to, abyśmy chcieli mieć naszą własną rodzinę. Bez tego pragnienia nie byłoby małżeństwa ani dzieci, ani miłości między kobietą i mężczyzną. Seks nie jest więc wcale brudną sprawą to jest cudowny, piękny mechanizm, bez względu na to, co mogłeś usłyszeć o nim od innych.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>