Rodzina, której członkowie nie czują ze sobą więzi

Moja rodzina żyje pod jednym

Obszernie mówiłem i pisałcr gażowania się i o „rutynowej pa jedynie, że powinniście podjąć ? waszego rodzinnego życia. Ch< nia specjalnych tradycji w ws

Ronnowy z rodzicami wane przez dzieci jako coś bliskiego i wspólnego dla kochających się osób. Na przykład, podczas świąt nasze życie rodzinne skupia się wokół jedzenia. Panie przygotowują olbrzymie posiłki złożone z tradycyjnych potraw oraz wiele innych rzeczy.

Podczas Święta Dziękczynienia tradycyjną potrawą jest indyk i ambrozja. Poprzedniego dnia wieczorem cała rodzina obiera winogrona. To święto oraz Boże Narodzenie dostarczają wszystkim cudownych przeżyć. Ciepła atmosfera radości trwa cały dzień. Na te dni czekamy wszyscy nie ze względu na jedzenie, ale ze względu na towarzyszącą tym świętom atmosferę. Również podczas innych świąt w roku, takich jak Nowy Rok czy Czwarty Lipca (święto narodowe USA), spożywamy specjalne posiłki i cieszymy się przygotowując je wspólnie.

Podczas Święta Dziękczynienia, przed obiadem, wszyscy siedzą przy stole, ja czytam fragmenty z Biblii, a Shirley opowiada historię pielgrzymów. którzy dzięki pomocy Boga przetrwali surową zimę na kontynencie amerykańskim. Każda z osób otrzymuje dwa ziarnka kukurydzy symbolizujące błogosławieństwa, które otrzymała i za które była najbardziej wdzięczna w ciągu roku. Następnie każde z nas wrzuca do koszyczka ziarno symbolizujące największe błogosławieństwo otrzymane od Boga. Wyrazy wdzięczności Bogu uwzględniają też oczywiście dzieci, dziadków i wszystkich, których kochamy. Są to wspaniałe i wzruszające chwile.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>