Popęd seksualny u nastolaktów

A teraz pozwól, że opiszę ci uczucie, jakie przez następnych kilka lat będzie ci towarzyszyło w związku z seksem. Chłopcy zaczną się bardzo interesować dziewczęcym ciałem – tym,ak ono jest zbudowane, jego wcięciami i miękkością, a także pięknymi dziewczęcymi włosami i oczami. Nawet kobiece stopy mogą w tym okresie pociągać chłopców. Jeśli jesteś chłopcem, jest to bardzo prawdopodobne, że często będziesz rozmyśla! o tych fascynujących istotach zwanych dziewczętami, które niegdyś były przez ciebie tak bardzo znienawidzone! Faktycznie popęd płciowy u mężczyzn między szesnastym a osiemnastym rokiem życia jest silniejszy niż w jakimkolwiek innym wieku.

Dziewczęta jednak nie będą się tak podniecały kształtem i wyglądem chłopięcego ciała (chociaż chłopcy zaczną im się wydawać interesujący). Będą one bardziej zafascynowane samym chłopcem -jego sposobem mówienia, chodzenia, myślenia. Jeśli jesteś dziewczynką, będziesz prawdopodobnie „zakochiwała” się w coraz to innym chłopcu (jest się w len sposób „zakochaną” lub „zadurzoną”, gdy uważa się, że ten właśnie chłopiec jest absolutnie fantastyczny i snuje się fantazje, iż jest się jego żoną. Nie jest wcale niezwykłe zadurzenie się w nauczycielu, wychowawcy, czy wogóle w starszym mężczyźnie. Zwykle obiekt zakochania wciąż się zmienia, a zakochanie trwa zaledwie kilka tygodni lub miesięcy, po czym ustępuje innemu).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>