Pierwszy biustonosz dla dziewczynki

Po drugie, bardzo ważne jest to, co syn spożywa w tym okresie. Jego ciału potrzebne są surowce do zbudowania nowych komórek mięśni. kości i włókien. Kanapki, pączki i koktaile mlecznie nie wystarczą do tego celu. I znów bardzo ważna jest w tym okresie zrównoważona dieta.

Podsumowując, pana syn staje się z dnia na dzień z chłopca mężczyzną. Niektóre cechy fizyczne, jakie pan obserwuje, są częścią tej przemiany. Proszę zrobić wszystko, co w pana mocy. by ten proces ułatwić. ,

Moja trzynastoletnia córka wciąż ma chłopięcą budowę, ale nalega, by matka kupiła jej biustonosz. Proszę mi wierzyć, jest on jej zupełnie niepotrzebny i pragnie go fyłko dlatego, że większość jej koleżanek go nosi. Czy powinienem ustąpić?

Pańska prosta i smukła córka potrzebuje biustonosza po to, by być podobną do swoich koleżanek, by im dorównać by uniknąć kpin i by czuć się kobietą. To są doskonałe powody. Żona pana powinna sprostać jej prośbie jak najszybciej.

Nasza kilkunastoletnia córka stała się w ciągu ostatnich miesięcy niezmiernie wstydliwa – domaga się, aby nawet jej siostry wychodziły z pokoju, kiedy się ubiera. Uważam to za głupie, a Pan?

Ja nie. Proponowałbym uszanować jej potrzebę intymności. Jej wrażliwość jest prawdopodobnie spowodowana świadomością, że w jej ciele zachodzą zmiany i czuje się zakłopotana tymi „nowymi rzeczami” (lub też ich brakiem). To jest z pewnością okres przejściowy i nie powinni państwo sprzeciwiać się córce.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>