Duża waga romantycznej miłości

Gdybym mógł przekazać każdej amerykańskiej rodzinie tylko jedną radę, wybrałbym sprawę dużej wagi romantycznej miłości w dosłownie każdej dziedzinie życia kobiety. Od tej miłości zależy bowiem zarówno poczucie godności własnej kobiety, jak i radości życia i jej stosunek do seksu. Dlatego większość mężczyzn uwikłanych w nużących związkach małżeńskich – którzy również czują się wykluczeni z małżeńskiej sypialni – powinna wiedzieć, w czym najprawdopodobniej tkwi problem. Prawdziwa miłość może roztopić nawet lodowiec.

Zauważyłem, że w chwilach intymnych łatwo się rozpraszam, zwłaszcza z obawy, że mogą posłyszeć nas dzieci. To wcale nie wydaje się przeszkadzać mojemu mężowi. Czy jestem głupia przejmując się takimi rzeczami’.’

Pani problem jest bardzo powszechny wśród kobiet, które z reguły łatwiej się rozpraszają niż mężczyźni mają one również większą niż mężczyźni świadomość ,,geografii” płciowej, technik miłosnych ora/ odgłosów i zapachów związanych z seksem. Intymność też zazwyczaj odgrywa większą rolę dla kobiety niż mężczyzn.

Innym częstym hamulcem u kobiety (są to wnioski na podstawie zwierzeń pacjentek) jest brak czystości u mężów. Operator stacji obsługi samochodów czy pracownik budowlany może w ciągu dnia podniecić się czymś co zobaczył lub przeczytał i natychmiast po powrocie z pracy pragnie stosunku z żoną. Może być spocony i oblepiony brudem po całodziennej pracy, cuchnący i ziejący przykrym oddechem. Nie tylko, że ma brudne paznokcie, ale jego szorstkie, stwardniałe dłonie mogą drażnić delikatną skórę żony. Tego typu przeszkoda może sparaliżować reakcję seksualną u kobiety, co sprawi, że jej mąż poczuje się zły i odrzucony.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>